Svet-Stranek.cz
a ANNIE BLACK PRIM
DEBBIE KATVERI

Zůstanete vždy v našich srdcích:a ANNIE BLACK PRIM

Zůstanete vždy v našich srdcích

Andra z Duhového kopce (Sára)
 
Maminka naší Debbie odešla 25. sprna 2009 po zákežné nemoci Tetanus. Měla jsem tu možnost s ni strávit 2 dny. Byla velice přítulná, ale zároveň Katka říkala, že si své dokáže dobře ohlídat.
 

Ztráta Arnyho a Sáry nás vzala natolik, že jsme v blízké době nikdo žádného psa neplánovali. Přece jenom jsme za krátkou dobu přišli o 3 psy. Ale všichni jsme věděli, že nám pes chybí. V květnu i přes zákaz rodičů jsme si s přítelem zamluvili naší Debbie. Nejdříve to bylo na ostří nože, ale teď je to miláček rodiny. Všichni ji milují a dovolím si napsat, u mých rodičů má volnost jakou žádný náš pes neměl. Hlídáme ji, jak jen to jde. Snad Debuška prolomí naší smůlu s pejskami.
 

Sára
 
Moje první fenka. Kříženka údajně Labradora, ale nikdo si tím nebyl jistý, vypadala jak mini Vkodav. Pokud byla s někým koho znala, byl to úžasný pes, byla hravá a zároveň mazlivá. Bohužel kdykoliv jsem ji nechala osamotě začala všechno ničit. Sára spolu s Arnym utekli ze zahrady mých rodičů a už jsme je přes veškeré úsilí nenašli. V té době ji bylo něco málo přes rok.
 

Arny
 
Druhý pejsek, kterého jsme s rodiči měli, pořídili jsme si ho 3 dny po tom co jsme ztratili Sindynku. Byl to kříženec Jezevčíka. Velice vděčný za každé pohlazení a na mého taťku moc žárlil. Hlídal si ho jako oko v hlavě, mamku měl spojenou nejspíše s jídlem, vždy mu dala nějakou dobrůtku. Jak už jsem psala u Sáry na letos v únoru 2009 nám utekli, jemu byly 3 roky.
 

Sindy
 
Úplně první fenka, kterou jsme měli. Sindynku si vybrečel v té době můj malý bráška ve Valech a rovnou s nimi odjela domů. Kříženka Jezevčíka a Kokršpaněla. Moc pro nás všechny znamenala, byla mazlivá a nejraději to měla u nás na chatě v Travné. Bohužel kdykoliv se otevřela branka vybíhala ven a to se ji také stalo osudnou. Přímo před domem nám ji přejelo auto. Řidič se ani nezastavil. Hrdě si došla ještě umřít před branku. Bylo ji 4, 5 roku. Všechny nás to moc vzalo.